Ви наплювали на конфлікт інтересів: Аваков заступився за Чорновол різкою критикою замдиректора ДБР

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков

МВС України

Очільник МВС стверджує, що справа проти Чорновол - особиста помста Бібікова

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявив, що йому соромно за дії Державного бюро розслідувань щодо колишньої нардепки Тетяни Чорновол. Про це він написав у Facebook.

"Мені соромно, що всі ми допустили таку дію проти Чорновол, як сьогодні…

Я був теж на Майдані 18 лютого 2014 року - я такий же, як Таня - приходьте до мене, чекаю. Спробуйте. А краще підіть до біса з держслужби...", - зазначив він.

При цьому Аваков наголосив, що заступник директора ДБР Олександр Бібіков інспірував справу проти Чорновол, оскільки був адвокатом президента-втікача Віктора Януковича в суді та ставить перед собою завдання лише помститися особистому ворогу свого колишнього клієнта. 

"...Пане Бібіков, ви наплювали на конфлікт інтересів, як керівник ДБР і інспірували справу проти Тетяни Чорновол - особистого ворога Януковича. Справи немає, є тільки ваша жага помсти. Це недопустимо”, - додав він.

Новини за темою: Сюмар оприлюднила докази роботи заступника голови ДБР Бабікова на Януковича

Нагадаємо, 10 квітня ДБР повідомило колишньому народному депутату України Тетяні Чорновол  про підозру у вбивстві людини під час пожежі в офісі "Партії регіонів" у 2014 році. Перед цим у її помешканні відбулися обшуки.

Loading...