live

Аваков у Раді відзвітував про ситуацію у Нових Санжарах

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков

МВС України

5 лютого евакуйовані громадяни зможуть повернутися з обсервації додому

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков під час позачергового засідання Верховної Ради відзвітував про ситуацію у Нових Санжарах, де перебувають на обсервації евакуйовані з Уханя. Про це повідомдяє УНН.
 
"Завтра ми відкриваємо двері медичного центру в Нових Санжарах. Після обсервації наші громадяни нарешті завершать свою складну подорож додому. Це знакова подія для нас, для всієї держави та МВС взагалі", - заявив Аваков.
 
 
Окрім цього, міністр наголосив, що протести в селищі 20 лютого показали не лише схильність українців піддаватися впливу провокацій, але і спроможність підрозділів МВС ефективно та злагоджено реагувати, поважаючи права громадян.
 
 
"Із гордістю доповідаю - під час сутичок жодного потерпілого серед цивільних. На жаль, постраждало 9 правоохоронців, один і досі в лікарні з важкими пораненнями. У МВС і надалі готові забезпечувати карантинні умови для недопущення розповсюдження коронавірусу в Україні", - підкреслив глава МВС.
 
Нагадаємо, нещодавно у Полтавській області правоохоронці почали розслідування 8 кримінальних проваджень за фактами правопорушень біля медичного центру "Нові Санжари", куди привезли евакуйованих із Уханя громадян.
Loading...