live

Аваков назвав попередні терміни завершення карантину

Арсен Аваков. Фото kmu.gov.ua

Глава МВС також додав, що карантин планується послаблювати в кілька етапів

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков назвав попередні терміни завершення карантинних обмежень, введених у зв'язку з поширенням пандемії коронавірусу. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

Глава МВС наголосив, що отримує багато інформації про рівні захворюваності та про ситуацію по регіонах, проте чесно зізнається - він не знає, коли саме це станеться. Проте не виключає можливості виходу з карантину в травні.

"Я не знаю, ніхто не знає. І якщо хтось впевнено говорить, що знає, - не вірте. Можу, тим не менш, припустити і сподіватися, що країна почне повертатися до нормального життя в травні, а оговтається остаточно на цьому етапі - до літа", - написав Аваков.

Він також додав, що карантин планується послаблювати в кілька етапів.

"Спочатку для молоді, потім для старших... у другій половині травня... Якщо не зірвемося з поточної моделі опору вірусу, якщо утримаємо порядок і дисципліну. Якщо суперечки відкладемо на потім, а зараз твердо будемо тримати карантин", - резюмував він.

Нагадаємо, станом на 9 квітня в Україні 1892 лабораторно підтверджені випадки COVID-19, з них 57 летальних, 45 пацієнтів одужало.

Loading...