Аваков назвав головні версії виникнення пожеж у Житомирській області

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков

МВС України

За словами міністра, за останні три дні було затримано декілька осіб, яких впіймали на підпалах трави та сміття обабіч лісу

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що розглядається дві версії виникнення пожеж в Житомирській області - суховії та навмисний підпал.

Про це він сказав під час наради.

Як розповів Аваков, першочергово пожежі виникли внаслідок сильного суховію, який обірвав електродроти, але є ймовірність, що пожежу скоїли навмисно.

"Ми маємо певні факти, які дають підстави вважати, що був навмисний підпал. Саме тому сьогодні в Житомирській області працює група спеціалістів МВС, яку очолює мій радник генерал Владислав Бухарєв", - зазначив він.

Також Аваков зауважив, що не можна відкидати і недбалого ставлення до природи.

"Коли молодики дивним чином розважаються і в умовах сухої погоди, коли взимку не було снігу, дозволяють собі підпалювати траву. За останні три дні ми затримали декілька осіб, яких впіймали на підпалах трави та сміття обабіч лісу", - додав міністр.

Новини за темою: У Чорнобильській зоні триває гасіння чотирьох осередків пожежі, залучено вертольоти, - ДСНС

Очільник МВС також зазначив, що щодо пожеж в Чорнобильській зоні, то рятувальники та поліція розглядають як основну версію пожеж – малосніжну зиму та суху лісову підстилку.

Нагадаємо, раніше у МВС назвали "можливою диверсією" пожежі в Чорнобильській зоні та Житомирській області.

Новини за темою: Україна в огні: Чи зможуть штрафи зупинити пожежі в екосистемах

Також очільник МВС Аваков заявляв, що станом на 18 квітня з 15 вогнищ загоряння у Житомирській області вдалося ліквідувати 6.Loading...