Артем Марчевський не вірить у кримінальні справи і "посадки" представників минулої влади

Артем Марчевський Фото из открытых источников

Керівник Молодіжного Крила ОПЗЖ Артем Марчевський не вірить у можливість притягнення до відповідальності представників минулої влади. Про це він заявив в ефірі телеканалу NewsОne.

Марчевський також згадав останні заяви Давида Жванії і вже безуспішні для прокуратури кримінальні справи щодо президента Порошенка.

"У країні є колосальний запит на притягнення державних злочинців до відповідальності. Необхідно виносити це в публічну площину. Якщо якісь слідчі дії дійсно ведуться, то про них необхідно говорити. Інакше що тоді заважає підозрюваним сісти в свої приватні літаки і покинути країну? Їм не вручено підозру, не заборонений виїзд. Чи реально притягнути їх до відповідальності? Дивлячись на кримінальні справи по нашому колишньому президенту - ймовірність того, що всі ці справи будуть доведені до кінця, - прямує до нуля. Тому що у нинішньої влади немає політичної волі і мотивації це зробити. Незважаючи на те, що це була передвиборча обіцянка Зеленського і "Слуги народу", - заявив Марчевський.

Новини за темою: Якби ДБР не було політизоване, було б зобов'язане допитати Жванію, – Журавський

Нагадаємо, раніше Печерський суд Києва зобов'язав Офіс генпрокурора порушити справу про підготовку державного перевороту, про який в одному зі своїх відеозвернень розповідав Жванія.