АРМА, як і решта антикорупційних органів, не дало результату, – Проторченко

Тетяна Проторченко Скріншот відео

Тетяна Проторченко пояснила, як відбувається "державне рейдерство у законний спосіб"

Агентство з розшуку та менеджменту активів, як і інші антикорупційні органи в Україні, виявилося нерезультативним.

Про це в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK заявила заступниця голови політичної партії "Суспільно-політична платформа Надії Савченко" Тетяна Проторченко.

Гостя студії, коментуючи спроби захоплення телеканалу "112", зауважила, що АРМА, як і решта антикорупційних органів в Україні, не дало того результату, для якого його створювали.

"Те, що така практика – спочатку тихенько "віджати" за будь-яким рішенням суду якогось району, без різниці, – чи то політична партія, чи то канал, чи підприємство, все що завгодно. "Віджати", протягом місяця продати, а вже як буде рішення щодо повернення назад всього цього, а воно, скоріш за все, що буде, тільки воно буде через рік – через два, враховуючи супернеефективну систему реформування суду, яка була запроваджена за Порошенка, тоді вже нема чого вертати. Бо або скачки долара у нас відбулися, тому що оцінюють їх за державною оцінкою, а є у всього цього майна реальна ціна. Це називається "державне рейдерство у законний спосіб", – наголосила Тетяна Проторченко.

Новини за темою: Влада не зупиниться і тиснутиме на ЗМІ, щоб ті змінювали свою інформполітику, – Шарій про "112 Україна"

Як повідомлялося, 6 серпня Шевченківський райсуд Києва відмовив СБУ і прокуратурі в арешті майна та корпоративних прав телеканалу "112 Україна". Канал вважає таку вимогу влади "спробою рейдерського захоплення". Справа велася СБУ з літа минулого року і зараз, напередодні місцевих виборів, її активізували.

Нагадаємо, народний депутат від партії "Опозиційна платформа – За життя" Ренат Кузьмін звернувся до Державного бюро розслідувань щодо дій співробітників СБУ, причетних до рейдерської атаки на "112 Україна".

Loading...