Архів Мінкульту могли підпалити для знищення документів про приватизацію Одеської кіностудії, - Кузьмін

Народний депутат України від фракції "Опозиційна платформа – За життя" Ренат Кузьмін Фото з відкритих джерел

Якщо інформація про підпал підтвердиться, то члени "Слуги народу" та Кабмін змушені будуть піти у відставку

Пожежа в архіві Міністерства культури могла бути навмисною з метою знищення документів про приватизацію Одеської кіностудії. Про це повідомив народний депутат від партії "Опозиційна платформа – За життя" Ренат Кузьмін у Facebook.
 
"Друзі, пам'ятаєте як Голова парламентського Комітету інформполітики Ткаченко, власник 49% акцій Одеської кіностудії, "протягнув" через Раду закон про приватизацію решти 51%, що поки ще належать державі? Фракція ОПЗЖ тоді звернулася до НАБУ та ДБР з вимогою перевірити законність дій "Слуги народу" Ткаченко, а прокуратура почала відповідне розслідування. Здавалося, справедливість буде відновлено, незаконно приватизоване майно буде повернуто державі, а закон про приватизацію кіностудії буде скасовано. Якби не одне "але", а саме, якщо б не недавня пожежа в Мінкульті. Пропоную вашій увазі відеозвернення одеських кінематографістів", – написав він.
 
За словами Кузьміна, якщо факт навмисного підпалу архіву для знищення документів про приватизацію Одеської кіностудії підтвердиться, то Ткаченко і решта членів "Слуги народу", включаючи депутатів Ради, Кабмін і всю президентську вертикаль, мають добровільно піти у відставку, а її найбільш одіозні представники — відправитися на лаву підсудних.
 
 
"Ну, а я в перший же день роботи Ради направлю в ОГПУ і Мінкульт відповідні депутатські звернення. Про результати обов'язково поінформую. Країна в смартфоні... Одеські кінематографісти вважають, що документи про незаконну приватизацію Одеської кіностудії можуть бути знищені пожежею в архіві мінкульту", – додав Ренат Кузьмін.
 
 
Нагадаємо, раніше громадський діяч Дмитро Співак заявив, що народний депутат від "Слуги народу" Олександр Ткаченко, будучи приватним інвестором і володіючи 49% акцій Одеської кіностудії, хоче її приватизації не для розвитку, а заради землі.
Loading...