Арахамія зізнався, що "слуг народу" в ОП "пісочать" за кожний ляп

Давид Арахамія. Фото ukr.segodnya.ua

Він розповів, що розділяє себе як громадянина і як главу фракції

Голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія заявив, що депутатів партії "лають" за різного роду "ляпи", а йому доводиться знаходити їм виправдання.

Про це він сказав в інтерв'ю виданню "Страна.ua".

"І ви не уявляєте, як нас "песочат" в Офісі президента за кожен подібний "ляп". Над нами відверто сміються "досвідчені депутати". У нас зараз говорять про собак і листування", - розповів Арахамія.

За його словами, нардепи від "Слуги народу" потрапляють у "незручні ситуації" на рівному місці і раніше його це шокувало.

Однак, зараз йому, як голові фракції, доводиться вписуватися за політиків і виправдовувати їх.

Новини за темою: Перлина України чи розмінна монета: Арахамія пропонує обміняти Крим на Донбас?

"Вони тоді прокручували свої корупційні справи в тиші. А ми "вшкваріваємся" на рівному місці, вплутуватися в такі ситуації на рівному місці ... Зараз я вже трохи звик, а раніше мене це просто шокувало. Мені ж за посадою волею-неволею потрібно вписуватися за них, знаходити їм виправдання", - зауважив Арахамія.

Лідер фракції додав, що він часто не згоден з тим, що деяких нардепів треба виправдовувати і тому навчився розділяти "Арахамію-громадянина і Арахамію-голову фракції".

До того ж, зазначив Арахамія, багато речей суперечать його світогляду, адже йому доводиться вести переговори з людьми, з якими він начебто не сів би й за стіл.

"Завжди не згоден. Але я зрозумів одну річ. Є Давид Арахамія як громадянин, а є Давид Арахамія як глава фракції "Слуга народу". Мені вдалося в своїй голові розставити їх на різні полички. На початку у мене був когнітивний дисонанс, і я навіть хотів йти. Деякі речі суперечать моїм внутрішнім світоглядним переконанням. Мені доводиться вести бесіди з людьми, з якими я б взагалі не сідав за стіл. У якийсь момент я усвідомив, що є крісло, а є ти", - пояснив він.

У той же час лідер фракції стверджує, що найвищий рейтинг у партії в спікера Дмитра Разумкова, а найгірший - у колишнього керівника ОП Андрія Богдана та у нього самого.

"У нас за рейтингами найкращий - спікер Дмитро Разумков, найгірший - Андрій Богдан і ще гірше - Арахамія. Я усвідомлюю, що у мене не може бути персонального рейтингу. Або потрібно робити так: сказав про собаку - вони поза фракцією, і так далі. Залишилася б бутиковая партія в 20 чоловік. Всі красені, але нічого не можуть зробити", - прокоментував політик.

Новини за темою: Частина мажоритарників від "Слуги народу" відмовляються підтримувати продаж землі, – Арахамія

Раніше повідомлялося, що Давид Арахамія заявив, що він знав про намір Андрія Богдана піти з посади голови Офісу президента і додав, що жалкує про його відставку. 

Також Арахамія спрогнозував, коли ухвалять закон про ринок землі.

Loading...