Арахамія запевняє, що штучного пришвидшення у розгляді "земельного" законопроєкту не буде

Давид Арахамія Фото з відкритих джерел

"Слуга народу" хоче розглядати все згідно із регламентом

Голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія заявив, що штучного пришвидшення у розгляді "земельного" законопроєкту не буде і додав, що все відбуватиметься за регламентом. Про це він сказав під час брифінгу у кулуарах Верховної Ради України, який транслював телеканал ZIK.

"Дивіться, є кілька депутатських груп, які наполягають на тому, щоб проводити позачергову сесію. Ми з цим ще не визначилися, бо вважаємо, що буде – ми зробимо позачергову сесію, а вони скажуть, що ви прискорюєте, навпаки, штучним чином. Ми не хочемо нічого штучним чином прискорювати. Ми хочемо розглядати згідно із регламентом, як ми всі це обіцяли", - зазначив парламентар.

Також він розповів про чутки навколо "Слуги народу" стосовно маніпуляцій.

"Пам'ятаєте, скільки було маніпуляцій з цього приводу? Просто всі забули вже, але два тижні тому були сотні маніпуляцій, яким чином "Слуга народу" щось зробить поза законом чи вночі, чи поза регламентом, чи якимось рейдерським шляхом. Нічого такого не трапилось. Ми відразу ж, із першого дня казали, що будемо розглядати цей закон із чинним законодавством. Бо зараз, мені здається, країна буде мати багато втрат, бо заблокований вищий законодавчий орган цієї країни, у тому числі ці так звані ротації у Кабміні, які багато людей чекають… А яким чином ми можемо заслухати звіт уряду, елементарно, а потім зробити якісь кадрові зміни, якщо потрібно? Можемо? Не можемо. Це неправильно просто", - роз'яснив Арахамія.

Нагадаємо, раніше голова президентської фракції Давид Арахамія спрогнозував ухвалення закону про ринок землі у квітні 2020 року. На його думку, в такими темпами розгляду правок, голосування буде 16-17 квітня.

Loading...