Арахамія визнав, що якби не "Опозиційна платформа – За життя", то землю продали б ще 2 місяці тому

Давид Арахамія Фото з відкритих джерел

"Опозиційна платформа – За життя" – це друга за розміром фракція

Голова парламентської фракції "Слуга народу" Давид Арахамія заявив, що "Опозиційна платформа – За життя" – це єдина перепона в продажу землі.

Про це він сказав під час брифінгу у кулуарах Верховної Ради, який транслював телеканал ZIK.

"Опозиційна платформа – За життя" (депутати фракції. – Ред.) блокують трибуну. Я вам чесно скажу, якщо б не було "Опозиційної платформи – За життя", закон про землю вже було б проголосовано 2-3 місяці тому. "Батьківщина" – маленька. А "Опозиційна платформа – За життя" – це друга за розміром фракція, розумієте?!",– заявив Давид Арахамія.

Він також зазначив, що якби депутати розглядали законопроєкт про ринок землі з порушенням регламенту, то його прийняли б за 3-4 хвилини.

Новини за темою: Рабінович про нараду у ВРУ: Влада сказала – землю будемо продавати, і ніхто нам не завадить

Окрім цього, голова парламентської фракції "Слуга народу" наголосив, що "рішення комітету про землю уже прийнято".

Новини за темою: Ми наполягатимемо на забороні продавати землю іноземцям, – Королевська

Як відомо, сьогодні Верховна Рада почне  розгляд у другому читанні законопроєкту №2178-10 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення", яким запроваджується відкриття ринку землі.

Голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія анонсував "земельну ніч" у Раді.

Як зазначалося раніше, комітет до другого читання законопроєкту врахував всього дві правки. Решта понад 4 тисячі правок були відхилені комітетом.

Нагадаємо, Верховна Рада під крики "ганьба" ухвалила у першому читанні скандальний законопроєкт про запровадження ринку землі.

Голова аграрного комітету Микола Сольський заявляв, що до другого читання до документа надійшло понад дві тисячі правок. Згодом виявилося, що частину з них виключили. Через це сталося непорозуміння на попередньому засіданні комітету.

Увесь цей час під стінами Верховної Ради протестували аграрії. Окрім того, протести відбувалися у семи регіонах країни. Зокрема, люди перекривали автомагістралі.

Loading...