Арахамія розповів про роботу "слуг народу" над "тектонічними рухами" і "улучшайзерами" життя

Давид Арахамія Фото з відкритих джерел

Нардеп роз'яснив, як саме працює підхід фракції до законів

Голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія роз'яснив, як саме президентська партія підходить до законів та працює над "тектонічними рухами" і "улучшайзерами" життя українців. Про це він розповів під час пресконференції "Перший рік монобільшості. Підсумки", яку транслював телеканал ZIK.

"Я тільки хотів внутрішньо поділитися, яким чином у нас працює цей підхід до законів, наш підхід до законотворчості. Ми його поділяємо, умовно кажучи, всередині на дві великі категорії. Одна – це те, що ми називаємо "тектонічні рухи". Наприклад, відкриття ринку землі чи заборони грального бізнесу, чи, наприклад, закон про деривативи, який намагалися 10 років ухвалити і не ухвалили. Це були "тектонічні рухи". Тобто не було політичної волі, всі про це казали, але ніхто не міг просто виконати.

І інше – те, що ми так, напівжартуючи, називаємо "улучшайзери". Те, що покращує життя українців, але це невеликі закони, але теж важливі. Наприклад, як те, що пан Олександр (Корнієнко, – ред.) сказав про доступ до пляжів", - розповів політик.

Новини за темою: Водопостачання в Крим: У "Слузі народу" озвучили позицію Зеленського

Раніше повідомлялося, що голова Верховної Ради України Дмитро Разумков сподівається, що скандалів за участю "слуг народу" надалі буде менше. Спікер ВРУ також вважає, що якісь навчання для монобільшості у Трускавці не допоможуть.

Loading...