live

Арахамія розповів про "формулу Зеленського", яка замінить Мінські угоди

Давид Арахамія Фото з відкритих джерел

"Формула Зеленського" передбачає встановлення контролю над кордоном, а потім проведення виборів на Донбасі

У президента є такий апргрейд, те, що зараз у ЗМІ трактують як "формулу Зеленського", яка базується на цих речах, які укладені в Мінській угоді, але зі змінами в порядку.

Про це в ефірі інформаційно-політичного інтерактивного ток-шоу "Народ проти" на телеканалі ZIK заявив народний депутат України, голова парламентської фракції "Слуга народу" Давид Арахамія.

Відповідаючи на запитання, чи буде Зеленський рухатися Мінськими угодами, підписаними 2014-го року, виконання яких від України вимагає Російська Федерація, голова парламентської фракції "Слуга народу" зазначив, що Україна не може рухатися цим шляхом, адже він не вигідний Україні. 

"В спадщину дійсно дісталася складна ситуація. З цим не можна сперечатися, усі це знають. У президента є такий апргрейд, те, що зараз у ЗМІ трактують як "формулу Зеленського", яка базується на цих речах, які укладені в Мінській угоді, але зі змінами в порядку. Наприклад, той самий безпековий компонент. Наприклад, якщо читати прямо "Мінськ", то це очевидно, що спочатку зробимо вибори, а потім встановимо контроль над нашим кордоном. Але це неприйнятна ситуація для нашої країни. Спочатку кордон, а потім – вибори. От зараз щодо цього йдуть усі ці дебати та інтелектуальні бої. Будемо подовжувати, іншого шляху немає. Будемо шляхами дипломатії досягати того результату, який вигідний Україні", – сказав Давид Арахамія. 

Він також запевнив, що у цій стратегії Зеленського є "червоні лінії", за які Україна точно не буде заходити.

Нагадаємо, міністр закордонних справ Вадим Пристайко повідомив, що українська сторона працює над новою редакцією Мінських угод.

Також раніше голова політради партії "Опозиційна платформа - За життя", народний депутат України Віктор Медведчук заявляв, що альтернатива Мінським угодам може бути тільки одна – втрата для України Донбасу.

Loading...