Арахамія розповів, чим "Слуга народу" відрізняється від "Європейської солідарності"

Голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія Фото з відкритих джерел

"У "Європейської солідарності" особлива ідеологія – армія, мова, віра"

Основна відмінність між партіями "Слуга народу" та "Європейська солідарність" – це ідеологія.

Про це в ефірі програми "HARD з Влащенко" на телеканалі ZIK заявив голова фракції "Слуга Народу" Давид Арахамія.

Давид Арахамія, відповідаючи на питання, чим відрізняється партія "Слуга народу" від партії "Європейська солідарність", зауважив наступне:

"По-перше, у нас центристська ідеологія. А у "Європейської солідарності" вона особлива – армія, мова, віра. Ви ж бачили ці всі передвиборчі лозунги. Вони – не мажоритарна партія. А ми – партія мажоритарна, яка репрезентативно представляє весь народ. Через це, до речі, до нас і є багато претензій, бо індульгенції не подобаються прості люди з народу і навпаки. І через це нам дуже важко. Центристської ідеології, насправді, дуже важко дотримуватися. Міноритарна частина електорату постійно намагається схилитися то в праву, то в ліву сторону. Дуже важко втримати центризм. Це перше", – сказав Давид Арахамія.

Новини за темою: Опитування: "Слуга народу" та "Опозиційна платформа - За життя" лідирують у рейтингах політичних партій

По-друге, додав політик, "Слуга народу" орієнтується на людину. За його словами, це записано і в програмі партії.

"Ми покроково стараємося зараз виконувати програму партії. А що таке програма партії – це брошурка, яка з’являється перед виборами. Потім людей обрали, вони брошуру згорнули у трубочку, викинули і забули про неї до наступних виборів. А у нас кожне засідання фракції починається з того, що ми до цієї програми повертаємося і аналізуємо, що з того, що ми обіцяли людям, вже реалізовано, або на якій воно стадії. Багато структурних речей, які ми обіцяли, вони на стадії 20-30% до готовності", – прокоментував голова фракції "Слуга народу".

Новини за темою: "Слуга народу" Яременко назвав "виродками" колег по фракції, які ведуть телеграм-канал "Темний лицар"

Як повідомляли, раніше голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія заявив, що у фракції діють чотири неформальні групи, але вони мають незначний вплив.

Голова фракції також розповів, з чим "Слуга народу" піде на місцеві вибори.Loading...