Арахамія назвав, коли можуть стати відомі прізвища кандидатів на вакансії у Кабміні

За його словами, цілком можливо, що будуть скликати ще одне позачергове засідання

Давид Арахамія Фото з відкритих джерел

Голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія назвав орієнтовні терміни, коли зможуть назвати прізвища кандидатів на вакантні посади у новому Кабінеті міністрів. Про це він заявив під час брифінгу у кулуарах Верховної Ради України, який транслював телеканал ZIK

За словами Арахамії, наступного тижня заплановано проведення численних консультацій, як у фракції, так і в Офісі президента, і якщо все проходитиме нормально, то наступного пленарного тижня вже будуть відомі певні імена. 

"Дивіться, у нас зараз буде тиждень комітетський. Я думаю, що за цей тиждень фракція буде активно спілкуватися, з Офісом працювати для визначення кандидатів, будуть багато консультацій проводитись. І, якщо буде все нормально, то за тиждень можна чекати, що наступного тижня, коли буде пленарний тиждень, уже будуть відомі якісь кандидати", - сказав голова фракції.

Окрім цього, Арахамія не відкидає можливість проведення ще одного позачергового засідання Верховної Ради: "Виглядає так, що теоретично ми можемо встигнути вже поставити на голосування законопроєкт про обіг землі… А можливо, якщо ні, то ми вже навчилися нормально швидко скликати позачергові засідання. Зробимо це позачергово".

Нагадаємо, раніше Давид Арахамія заявив, що партія одноголосно підтримає призначення нардепа Сергія Іонушаса на посаду генпрокурора у разі голосування.

Loading...