Арахамія назвав, хто веде розмови із незгідними з продажем землі "слугами народу"

Давид Арахамія Фото з відкритих джерел

За словами нардепа, у фракції попри незгодних, вистачить голосів для голосування

Голова парламентської фракції "Слуга народу" Давид Арахамія розповів хто проводить бесіду щодо законопроєкту про відкриття ринку землі з тими представниками фракції, хто цю ініціативу не підтримує. Про це він заявив у ході брифінгу у кулуарах парламенту України, який транслював телеканал ZIK.

"Що стосується роботи з депутатами, у нас є 12 чи 13 депутатів з усієї фракції, які зараз висловлюються проти, і ми з ними спілкуємося нормально, ми їх намагаємося переконати", - сказав Арахамія.

На питання журналістів, хто саме спілкується з нардепами, сам Арахамія чи Офіс президента, нардеп відповів:

"Я і в Офісі президента. Ми разом, ми ж одна команда. Це ж наш спільний законопроєкт, це законопроєкт від нашої команди, тому тут немає нічого ані протизаконного, ані, як кажуть, надзвичайного".

На запитання журналістів, чи правда, що в ОП проводяться зустрічі з метою з'ясувати особисту позицію кожного нардепа по ринку землі, Арахамія відповів:

"Неправда. Ніхто голоси не купляє і ніколи не купляв за жоден закон. Це практика, як то кажуть, минулих поколінь. Я сподіваюсь, що ніколи цього не станеться, зокрема, з партією "Слуга народу". У нас у партії є достатньо голосів. Як тільки ми вийдемо і будемо голосувати, ви це побачите на табло".

Нагадаємо, голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія заявляв, що штучного пришвидшення у розгляді "земельного" законопроєкту не буде і додав, що все відбуватиметься за регламентом.

Loading...