Арахамія анонсував "земельну ніч": Коли ВРУ візьметься за продаж землі

Давид Арахамия/liga.net

Політик зазначив, що цього тижня нардепи "Слуги народу" налаштовані голосувати за землю

Голова парламентської фракції "Слуга народу" Давид Арахамія анонсував "земельну ніч". Про це він сказав під час брифінгу у кулуарах Верховної Ради, який транслював телеканал ZIK

Відповідаючи щодо розгляду "земельного законопроєкту", він зазначив: "Цього тижня ми налаштовані голосувати за землю. Ні, не в скороченому, у нормальному процесі. Ви ж розумієте, що за цей тиждень ми зробили - Комітет зробив велику роботу. Нас звинувачувала опозиція, що и не дотримувалися меморандуму, і ми вирішили, що ми будемо дотримуватися меморандуму і повністю іти за тією процедурою. Ми пройшли цю процедуру, і зараз готові це розглядати у залі".

За його словами, скільки це займе часу, ніхто не знає, але в четвер "Слуга народу" проголосує "до перемоги". 

"У мене є прогнози, що це у 3-4 годині ранку ми в четвер закінчимо, ну, десь так, але ми точно це не встигнемо за один день. Потім п’ятниця там коротенька, бо там година запитань до уряду пів дня, а потім там будемо розглядати на наступній сесії", - наголосив Арахамія.

На питання чи планують нардепи засідати цілу ніч він сказав: "Ми називаємо це "земельна ніч". Також він додав, що не виключає, що у цей час пройдуть протести.

Нагадаємо, раніше Арахамія підтвердив, що ринок землі розгляне робоча група за участі "Опозиційної платформи - За життя".

Loading...