Справа Шеремета: Апеляційний суд залишив Антоненка під вартою

Андрій Антоненко Фото з відкритих джерел

Антоненко знову заявив про свою невинуватість та просив звільнити його з-під арешту

Апеляційний суд Києва залишив підозрюваного у вбивстві журналіста Павла Шеремета Андрія Антоненка під вартою до 1 червня. Про це пише hromadske.

Зокрема, сторона обвинувачення просила залишити в силі запобіжний захід тримання під вартою, натомість адвокати — скасувати ухвалу щодо продовження строку тримання під вартою і залишити його без запобіжного заходу, як альтернатива — поруки.

За словами адвоката підозрюваного Станіслава Кулика, продовження терміну запобіжного заходу Антоненку Печерським судом відбулося з порушенням авторозподілу суддів. Разом з тим, зріст підзахисного вище, ніж в людини, зображеної на відео з вбивства.

"Суддя суду першої інстанції необ’єктивно розглянув усю наявну інформацію у кримінальному провадженні, а саме: ми клопотали про виправлення та дослідження експертиз, які тепер вже стороною обвинувачення замовчуються, не акцентується на них увага", - розповів Кулик.

Своєю чергою, прокурор обвинувачення Сергій Зузак зауважив, що експертиза поточного року вказала, що визначити зріст по цьому відео неможливо.

"Дані експертизи не вказують на винуватість і не вказують на невинуватість. Їх не можна брати до уваги", - сказав Зузак.

Сам Антоненко знову заявив про свою невинуватість та просив звільнити його з-під варти.

Зазначимо, у червні 2020 року спливає термін досудового розслідування у провадженні, а отже, його мають або закрити, або передати до суду, або клопотати щодо продовження строків.

Новини за темою: Справа Шеремета: Слідчі МВС проводять обшуки у Кузьменко

Нагадаємо, раніше розслідування у справі Шеремета було продовжено на два місяці.

Loading...