Апеляція Януковича: Суд вирішив допитати Порошенка і Яценюка у справі щодо втрати Криму

П'ятий президент України Петро Порошенко eurosolidarity.org

Засідання призначено на 15 червня 2020 року

Апеляційний суд Києва, який розглядає апеляційну скаргу захисту експрезидента Віктора Януковича, вирішив допитати п'ятого президента України Петра Порошенка та експрем'єра Арсенія Яценюка. Про це повідомив адвокат Януковича Віталій Сердюк у своєму Facebook.

"Апеляційний суд Києва за клопотанням захисту, в зв'язку з неповним допитом в суді першої інстанції, прийняв рішення допитати А. Яценюка і П. Порошенка у справі про втрату Криму", - написав Сердюк.

За його інформацією, засідання призначене на 11:00, 15 червня 2020 року.

Новини за темою: Януковича викликали до суду у якості обвинуваченого у справі про держзраду

Нагадаємо, раніше колишнього президента України Віктора Януковича викликали до Київського апеляційного суду як обвинуваченого у справі про державну зраду. Засідання було призначено на 11:00 23 березня. 

Окрім цього, нещодавно Печерський районний суд Києва відмовив у задоволенні позову експрезидента Віктора Януковича до колишнього генерального прокурора Юрія Луценка про захист честі, гідності та ділової репутації. 

Київський апеляційний суд переніс засідання стосовно розгляду апеляційної скарги захисників на вирок суду першої інстанції у справі про державну зраду колишнього президента України Віктора Януковича.

Loading...