Антикорупційний суд закрив справу проти Труханова через рішення КСУ

Геннадій Труханов

Рішення суду було прийнято у зв'язку з неконституційністю статті

Вищий антикорупційний суд закрив кримінальне провадження проти міського голови Одеси Геннадія Труханова за звинуваченням у декларуванні недостовірної інформації за 2017-й рік. Про це повідомила пресслужба відомства у Фейсбук.

Зазначається, що кримінальне провадження закрили у зв’язку з визнанням статті про декларування недостовірної інформації неконституційною, рішення про що прийняв Конституційний суд України.

Як повідомляють у ВАКС, ухвала про закриття справи проти Труханова може бути оскаржена протягом 7 днів.

Також у відомстві нагадали, що на момент ухвалення рішення КСУ у ВАКС перебувало 17 кримінальних проваджень за статтею про декларування недостовірної інформації.

Нагадаємо, 3 листопада Вищий антикорупційний суд закрив першу справу за недостовірне декларування майна. Тоді провадження було закрито проти ексголови Запорізької ОДА Костянтина Бриля.

Новини за темою: Проєкт закону про відновлення е-декларування Рада зможе розглянути наступного пленарного тижня

Раніше повідомлялося, що Вищий антикорупційний суд прийняв рішення зняти електронний браслет із народного депутата Олександра Юрченка. НАБУ та САП підозрюють парламентаря в одержанні хабаря та причетності до корупційної схеми у Верховній Раді.

Loading...