Антикорупційні рухи вигідні транснаціональним корпораціям, – Якубін

Олексій Якубін Скріншот відео

Риторика боротьби з корупцією – це просто спроба зачистити можливості українського бізнесу, заявив політолог

Антикорупційні рухи вигідні насамперед транснаціональним корпораціям, які використовують риторику боротьби з корупцією, щоб тут не могла з’явитися жодна компанія-конкурент.

Про це в ефірі програми "Міжнародна панорама" на телеканалі ZIK заявив політолог Олексій Якубін.

Гість студії процитував свою колегу, дослідницю Юлію Юрченко, яка працює у Великій Британії та досліджувала ситуацію з антикорупційними рухами, зокрема і в Україні.

"Вона дійшла до такого висновку, що ці рухи, у першу чергу, вигідні транснаціональним корпораціям. Вони використовують риторику боротьби з корупцією для того, щоб тут зробити все, щоб жодна компанія-конкурент не могла з’явитися. Тому що у західних країнах, це не секрет, дуже часто транснаціональні компанії, які пов’язані з урядами, лобіюють свої інтереси… Відповідно, вся ця дискусія про корупцію, яку вони просувають в Україні, фінансують – це просто спроба зачистити можливості українського бізнесу у прив’язці до державних органів влади", – зазначив Олексій Якубін.

Новини за темою: У Раді з'явився текст антикорупційної стратегії: Що пропонує Кабмін

Нагадаємо, раніше Олексій Якубін заявляв, що частково антикорупційні органи в Україні створювали за допомогою західних країн, тому, швидше, вони орієнтуються на запити від Заходу.

Читайте також: "Понад 10 млрд витратили і нічого не отримали, – Качний про діяльність антикорупційних органів".

Loading...