"Антиколомойський" закон є абсурдним та небезпечним, – Загородній

Тарас Загородній. Фото Синиця Олександр / УНІАН

З юридичної точки зору цей проєкт закону є маячнею, каже експерт

Законопроєкт про неповернення виведених з ринку банків колишнім власникам є абсурдним та небезпечним.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення заявив політтехнолог Тарас Загородній.

Політтехнолог припустив, що під час позачергового засідання Верховної Ради України питання щодо запровадження надзвичайного стану не розглядатимуть, адже ще не вичерпані механізми, які можна задіяти зараз, під час режиму надзвичайної ситуації. Надзвичайний стан – шкідливий для економіки, наголосив експерт.

Натомість так званий антиколомойський закон (законопроєкт № 2571 про неповернення виведених з ринку банків колишнім власникам), який можуть розглянути парламентарі, є маячнею, з юридичної точки зору, заявив Тарас Загородній.

"Я не бачу, як це завадить Коломойському і далі судитися за "Приватбанк", тому що закон зворотної сили не має, а всі події, які сталися до цього, були 5 років тому. Тому я не бачу, як він завадить і далі судитися за ці активи. Він абсурдний і дуже небезпечний. Там вказується, що будь-які дії НБУ не можна буде оскаржувати, тобто, захочуть вони когось націоналізувати, захочуть знищити якийсь банк, ніхто не зможе цього зробити. Просто держава в державі! Так не може бути, це руйнування законодавчого поля", – заявив Тарас Загородній.

Новини за темою: "ПриватБанк" продовжить термін дії карток для виплат на період карантину

Нагадаємо, голова Верховної Ради Дмитро Разумков заявляв, що Верховна Рада продовжить працювати попри запровадження карантину. 

Як повідомляли, заступниця голови фракції "Слуга народу" Євгенія Кравчук заявляла, що через пандемію коронавірусу депутати Верховної Ради шукають можливість провести засідання парламенту на відкритому майданчику, зокрема, на стадіоні.

Додамо, Кабінет міністрів України узгодив із МВФ фінальну версію законопроєкту №2571 про неповернення виведених з ринку банків колишнім власникам, а 23 березня документ було затверджено урядом.

Раніше голова правління банку повідомляв, що існує реальна загроза повернення "ПриватБанку" колишнім власникам Ігорю Коломойському та Геннадію Боголюбову, або того, що вони отримають велику компенсацію.

Loading...