live

Андрій Герус у програмі "HARD з Влащенко", – повне відео

Андрій Герус. Фото: radiosvoboda.org

Парламентар відповів на всі запитання, які хвилюють глядачів

Сьогодні, о 18:00, на телеканалі ZIK транслювалась програма "HARD з Влащенко".

Гостем у Наташі Влащенко був Голова Комітету Верховної Ради України з питань енергетики та житлово-комунальних послуг, народний депутат від фракції "Слуга народу" Андрій Герус.

Теми програми:

  • Паливно-енергетичні ресурси – де і чому ми переплачуємо?
  • Які екологічні проблеми нам загрожують?
  • Як країні з великим впливом олігархів збільшити роль середнього класу?

Про це та інше розповів гість програми – Голова Комітету Верховної Ради України з питань енергетики та житлово-комунальних послуг, народний депутат від фракції "Слуга народу" Андрій Герус.

Повне відео можна подивитися просто тут:

Попередні випуски програми можна переглянути тут.

Довідково

Телеканал ZIK вперше вийшов в ефір 1 вересня 2010 року. Із 2014 року розпочав перехід на загальнонаціональний рівень – постійно вдосконалюючись та намагаючись надавати телеглядачеві найцікавіші, корисні та актуальні програми.

Входить до мережі національного цифрового мовлення Т2. Територія – вся Україна. Трансляція відбувається на супутнику ASTRA 4A на частоті 12073 МГц. Поляризація: горизонтальна.

Окрім того, включений до пакетів найвідоміших в країні провайдерів програмної послуги – "Воля-Кабель", "Тріолан", "Ланет", "Viasat" та інші.

Також ZIK можна постійно дивитись у мережах провайдерів інтернет-телебачення IPTV та ОТТ (MEGOGO, OLL.TV, КИЇВСТАР та інші).

Шеф-редактор телеканалу ZIK Дарія Гордійко, генеральний продюсер телеканалу Наташа Влащенко.

Loading...