Новини » Політика Читать эту новость на русском

Андрій Богдан: Медведчук може переконати Путіна зробити крок назад

Голова політради партії "Опозиційна платформа - За життя" України Віктор Медведчук та президент Росії Володимир Путін

Фото з відкритих джерел

Колишній керівник Офісу президента України Андрій Богдан дав інтерв'ю російській журналістці Ксенії Собчак, в якому охарактеризував лідера партії "Опозиційна платформа – За життя" Віктора Медведчука. Інтерв'ю було опубліковано у виданні "Новое время".

Богдан вважає, що Медведчук має високий відсоток українського електорату і досить великий вплив як політик в суспільстві: "Медведчук ніколи не був і не буде бізнесменом. Він завжди був саме політиком. Він бачить світ по-своєму, я з ним багато в чому не згоден, але він ніколи не припиняв бути політиком. Найточніша його характеристика - "вічний політик".

Відносини Віктора Медведчука і російського президента Володимира Путіна треба використовувати тільки на благо країни, стверджує Богдан: "напевно, [Путін і Медведчук] розуміють один одного з півслова і у них є якась дружба, спільні інтереси. Щось їх об'єднує. Напевно, [Медведчук] може його переконати зробити крок назад. Я б постарався [використовувати Медведчука в цих цілях], але у Медведчука дуже одіозна [репутація] для суспільства в Україні, хоча він має досить високий відсоток електорату".

Нагадаємо, що на початку жовтня 2020 року Віктор Медведчук зустрівся з російським президентом Володимиром Путіним і обговорив питання відновлення українсько-російського співробітництва, скасування санкцій для українських виробників. Також була піднята вкрай важлива тема для народів України та Росії – тема збереження історичної пам'яті. Президент РФ висловив надію на те, що відносини між Україною і Росією будуть відновлені.