Анатолій Шарій пояснив, чому губляться такі справи, як про побиття студентів на Майдані

Анатолій Шарій

112.ua

На подібних справах тримається весь світогляд, який будували Порошенко і його поплічники, каже блогер

Справа про побиття студентів на Майдані – це скрепа і один із наріжних каменів, на якому тримається весь світогляд, який упродовж п’яти років будували попередній президент Петро Порошенко і його поплічники.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення заявив блогер Анатолій Шарій.

Блогер, коментуючи інформацію про те, що слідчі загубили справу щодо побиття студентів на Майдані, заявив, що це риторичне питання, відповідь на яке давно вже є.

"Чому втрачають такі справи? Дивіться, мою справу вони ж не втратили... Справа 2011 року, заново йде розслідування. Ці справи вони втрачають, тому що це скрепи. На таких справах фуфлових тримається вся революція, тримається весь світогляд, який формувався протягом п'яти років Порошенком і його опричниками. На Небесній Сотні тримається. Коли ти смієш після цього сказати, що ця людина, ось ця, ось ця – перед цим сто раз сказавши, як це заведено, я дуже поважаю Небесну Сотню, але ось ці люди вбиті деякі раніше, ніж був Майдан, деякі в інших місцях, а ось цей – в п'яній бійці, і це матеріали кримінального слідства. То після цього на тебе починають кричати – як він посмів?!... Але не можна говорити правду в цій державі, розумієте, держава брехні, і в державі брехні, якщо буде продовжено розслідування за цими студентами, яких там виявилося не дуже багато насправді – студентів. Ну, може, хтось і вчився в 46 років, може хтось в 50 років навчався, але факт в тому, що це була скрепа, це був наріжний камінь, на якому будувалася вся ця надбудова", – заявив Анатолій Шарій.

Новини за темою: Екснардеп Куликов розповів, хто вивів Порошенка на сцену Майдану

Нагадаємо, колишній міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов заявив, що у 2014-му році збирав кошти на підтримку Майдану у США

Як повідомляли, колишній народний депутат Давид Жванія записав відеоблог, присвячений подіям 2013-2014 років. У ньому він, зокрема, заявив, що лідери опозиції використовували учасників Євромайдану як масовку для захоплення влади.

Loading...