Анатолій Шарій анонсував серйозну реакцію правоохоронних органів ЄС щодо дій "Нацкорпусу"

Анатолій Шарій

112.ua

"Національний корпус" беруть в оренду місцеві "царьки", заявив лідер Партії Шарія

У ситуації з нападами радикалів опозиційним силам слід діяти методом привернення уваги громадськості та розказувати про те, що відбувається, називаючи речі своїми іменами.

Про це в ефірі ток-шоу "15" на телеканалі ZIK під час включення заявив лідер політсили "Партія Шарія" Анатолій Шарій.

Анатолій Шарій, коментуючи ситуацію з нападами радикалів в Україні, зауважив, що реакція може бути єдиною – виконавців слід запроторити за ґрати, а "Національний корпус", який зараз беруть в оренду місцеві "царьки", – заборонити.

"На намети місцевої влади вони не нападають. Почалося це 9 травня в Одесі, коли поліція разом з "Нацкорпусом" почала зупиняти машини, коли у нас був автопробіг, за червоні кульки. Вони разом з поліцією здійснювали, під прикриттям поліції нападали і били тощо. Перераховувати всі ці напади немає сенсу. Буквально три дні тому в Херсоні був знову напад на наших представників. Підійшли знову ці терористи з "Нацкорпусу", почали бити хлопців. Написано заяву, знайдений вже терорист", – зауважив Анатолій Шарій.

Новини за темою: Радикали виконують політичні замовлення, – куратор організації "Патріоти – За життя"

На його думку, сьогодні опозиційним силам слід діяти методом привернення уваги громадськості та розказувати про те, що відбувається, називаючи речі своїми іменами.

"А своїми іменами це називається – терористична організація, що діє під прикриттям правоохоронних органів України і Офісу президента на чолі із Зеленським", – сказав Анатолій Шарій.

Він анонсував, що до кінця тижня матиме інформацію щодо серйозної реакції правоохоронних органів Євросоюзу стосовно дій "Нацкорпусу".

Як повідомляли, 12 вересня у Маріуполі радикали напали на намети "Опозиційної платформи – За життя"

Нагадаємо, 27 серпня на трасі Київ – Харків під Люботином представниками "Національного корпусу" і "Азова" було скоєно збройний напад на автобус, в якому їхали 22 члени організації "Патріоти – За життя". Автобус був заблокований, і по ньому був відкритий вогонь з автоматичної зброї, повідомили в пресслужбі партії "Опозиційна платформа – За життя".

Там зазначили, що вогнепальні поранення отримали дві людини, які перебувають у важкому стані. Після обстрілу з автоматичної зброї по членах організації "Патріоти – За життя" велася стрілянина з травматичної зброї, в результаті якої були поранені ще дві людини. В ході нападу був викрадений один з членів організації.

"Цей злочин "Нацкорпусу" і "Азова" є наслідком безкарності націонал-радикалів, що діють при прямому заступництві і підбурюванні влади, в тому числі президента Зеленського, який відкрито заявляє про свою підтримку їх позиції", – сказано в заяві.

Своєю чергою, народний депутат від "Опозиційної платформи - За життя" Олег Волошин заявив, що політсила проситиме Європарламент визнати "Нацкорпус" терористичною організацією.

Пізніше стало відомо, що машина, на якій приїхали розстрілювати "Патріотів – За життя", належала главі "Нацкорпусу" Дніпропетровської області.

Крім того, в Одесі під час прямого ефіру телеканалу ZIK до Дня Незалежності України представники "Нацкорпусу" напали на знімальну групу, а також на запрошених гостей – Тетяну Плачкову та Богдана Гіганова.

Loading...