Анатолій Бурміч: "Шмигаль розуміє, що йому залишилося недовго, і його заява про пенсії - дембельський акорд"

Анатолій Бурміч Фото:"Опозиційна платформа - За життя"

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль розуміє, що скоро покине свій пост, і тому залякує українців заявами про пенсії. Про це у своїй колонці заявив народний депутат України від "Опозиційної платформи - За життя" Анатолій Бурміч, коментуючи слова прем'єра про те, що через 15 років держава не буде виплачувати пенсії громадянам України.

"Шмигаль поспішає, він знає, що залишилося йому недовго очолювати Кабмін, але ж потім теж треба якось жити. Ось і вирішив він налякати 40-45-річних тим, що треба вже зараз думати про майбутні пенсії. Несіть, дорогі друзі, гроші в приватні фонди. Вже і відповідні законопроєкти разом з іншим турботливим депутатом Венедіктовою підготовлені. Закопуйте, "буратіни", грошики в землю - і в країні дурнів обов'язково зросте грошове дерево. Так міркували лисиця Аліса і кіт Базиліо у відомій казці. Запитайте, а чому 15 років назвав Шмигаль? Так просто сподівається, що сьогоднішні пенсіонери вимруть до того часу, боїться розбурхувати народ", - вважає парламентарій.

Політик вважає, що всерйоз сприймати слова Шмигаля не варто.

"Не варто слухати цих новоявлених героїв казки, їм не вдасться в черговий раз обдурити і пограбувати людей. Здорові сили прийдуть до влади, відновлять економіку, принесуть мир, створять робочі місця, посилять соціальну захищеність населення. Пенсії будуть!" - пообіцяв народний депутат.

Вихід з важкої економічної і соціальної ситуації для України він бачить в підтримці "Опозиційної платформи - За життя".

"У "Опозиційній платформі - За життя" завжди в пріоритеті - соціальна захищеність та достаток українського народу!" - резюмував Олександр Бурміч.

Loading...