live

Амністія через коронавірус може спричинити у суспільстві дуже серйозну напругу, – Богдан Гіганов

Телеканал ZIK

"Чи не робиться це з метою якоїсь провокації?"

Амністія засуджених з огляду на загрозу поширення коронавірусу може спричинити у суспільстві дуже серйозну напругу.

Про це в ефірі ток-шоу "13" на телеканалі ZIK під час включення заявив депутат Одеської міської ради Богдан Гіганов.

Депутат прокоментував ініціативу щодо амністії для засуджених з огляду на загрозу поширення коронавірусу.

"Треба розуміти, що сьогодні у влади немає абсолютно жодного плану в реалізації протидії і правильного відпрацювання протикоронавірусних заходів. Те, що зараз відбувається, це рішення миттєвих якихось питань, які виникають із самого ранку. Вони вирішують проблеми за їх надходженням. І те, що Малюська робить сьогодні такі дії, це, навпаки, в умовах тотальної бідності створить можливості і умови для грабежів. Ми розуміємо, що люди, які сьогодні вийдуть із СІЗО, вони, м'яко кажучи, знаходяться трошки в іншій категорії, і мирне населення, яке і без того залишилося без роботи, просто за межею бідності, і думає, як вижити, і коли ми їм ще поселимо сусідів таких, м'яко кажучи, не найбільш благополучних, це створить у суспільстві дуже серйозну напругу. Мені здається, чи не робиться це з метою якоїсь провокації?" – заявив Богдан Гіганов.

Новини за темою: Кличко: У Києві за добу виявили 41 випадок зараження коронавірусом, з них 26 — у Києво-Печерській лаврі

Нагадаємо, міністр юстиції Денис Малюська заявив, що з огляду на коронавірус підтримує ідею звільнення засуджених, але не масового, а в обмеженій і обґрунтованій кількості.

Раніше стало відомо, що прокуратура Києва розробила план протидії коронавірусу у київському СІЗО.

Loading...