live

Американські сенатори у Києві висловили свою підтримку народові України та президенту Зеленському

Телеканал ZIK

Стосунки між Україною та США є дуже важливими для народів обох країн

Сьогодні тут, як республіканці та демократи, ми хочемо показати та продемонструвати нашу підтримку народу України та президенту України Зеленському, тому що стосунки між Україною і США є дуже важливими для народів обох країн.

Про це під час брифінгу американських сенаторів біля Офісу президента України сказав Джон Баррассо. Трансляцію вів телеканал ZIK.

"За останні 6 років це мій четвертий візит до України і кожного разу, коли я приїжджаю до України, я бачу, що Україна стає кращою. І сьогодні тут, як республіканці і демократи, ми хочемо показати та продемонструвати нашу підтримку народу України та президенту України Зеленському, тому що стосунки між Україною і США є дуже важливими для народів обох країн. І ми сьогодні перебуваємо тут для того, щоби показати відданість і зміцнювати ці стосунки між нашими народами", –  сказав Джон Баррассо.

Як відомо, до України сьогодні прибули представник Сенату США Кріс Мерфі, Рон Джонсон і Джон Баррассо.

Сенатори приїхали до Києва, щоб висловити свою підтримку Україні та підкреслити, що вона є стратегічним союзником Вашингтона.

Мерфі протягом багатьох років є постійним прихильником відносин США та України. Мерфі та Джонсон відвідали Україну минулого року, де вони безпосередньо зустрілися з президентом Зеленським під час утримання військової допомоги в США. 

Нагадаємо, нещодавно в посольстві США в Україні відреагували на звільнення голови Офісу президента Андрія Богдана та призначення на його місце Андрія Єрмака. 

 

Loading...