Активісти молодіжного крила ОПЗЖ провели круглий стіл і окреслили головні проблеми сучасної молоді

Зустріч "Опозиційної платформи - За життя" із молоддю Фото з відкритих джерел

Активісти Молодіжного Крила ОПЗЖ зустрілися з керівником міської партійної організації "Опозиційна платформа – За життя" Сергієм Нікітіним. Зустріч пройшла у форматі круглого столу. Учасники обговорили дискусійні питання, що стосуються перспектив участі молоді у вирішенні питань розвитку міста, обмінялися думками, поділилися рекомендаціями та напрацюваннями, розглянули найцікавіші рішення та поширені помилки, які допускає місцева влада при створенні систем комунікації з молодіжними організаціями.

Серед основних проблем молоді були виділені: складнощі з працевлаштуванням, згортання програм пільгового кредитування на купівлю та будівництво житла для молодих сімей та відсутність довгострокових позик на реалізацію бізнес-проєктів. Серед питань обговорювалося створення майданчиків для спортивної активності, розвитку в місті мініфутболу, необхідності будівництва в Дніпрі сучасного автодрому.

За словами громадських діячів, напівлегальні автоперегони, які проходять на вулицях міста, необхідно перевести в законне русло. І будівництво автодрому для стрітрейсерів – швидше необхідний захід, який підвищить рівень безпеки на дорогах міста. Представники малого бізнесу підняли питання про стан міських парків, які сьогодні знаходяться в жалюгідному стані.

Керівник Дніпровської організації молодіжного крила партії "Опозиційна платформа - За життя" Дмитро Музика підкреслив, що для підтримки молоді важливі не тільки працевлаштування молодих фахівців і пільгове кредитування, а й розвиток проєктів, які дозволять молодим людям інтегруватися в процеси, що йдуть в місті, на самостійній основі.

Новини за темою: У Миколаєві за підтримки Молодіжного крила і депутатів ОПЗЖ стартували тренувальні збори школи карате

На закінчення, Сергій Нікітін акцентував увагу на тому, що більшість питань, озвучених на зустрічі, можна і потрібно вирішувати на міському рівні.

"Завдяки процесам децентралізації, бюджет нашого міста збільшився з чотирьох до чотирнадцяти мільярдів. Це гроші міста, це гроші городян. І ми вважаємо, що дніпряни самі вправі вирішувати, що для міста важливіше – чергова пафосна алея або сучасний стадіон. Саме з цією метою "Опозиційна платформа – За життя" ініціювала "Дніпровський референдум". Я і наша команда впевнені, що без активності молоді розвиток міста неможливий. З вашою допомогою, в міській раді, ми будемо підтримувати і реалізовувати молодіжні ініціативи, а не чиїсь комерційні проєкти", - запевнив депутат.

Зустріч "Опозиційної платформи - За життя" із молоддю Фото з відкритих джерел

"Наша організація була створена, зокрема, для того, щоб молоді люди брали участь у процесі розвитку держави. Адже саме їм жити і розвиватися в цій країні. На тлі абсолютно безграмотних призначень чиновників, в різних регіонах - зараз як ніколи потрібно об'єднуватися і працювати на благо українців. Серед наших активістів є абсолютно різні люди. Це студенти і викладачі, юристи та економісти, водії, менеджери, продавці. У кожного з них є чому повчитися. І, думаю, спільними зусиллями, ми зможемо відбудувати заново нашу країну", - зазначив керівник молодіжного крила ОПЗЖ Артем Марчевський.

Новини за темою: Активісти молодіжного крила "Опозиційної платформи - За життя" допомагають дітям у різних регіонах України

Нагадаємо, нещодавно активісти Молодіжного Крила, спільно з депутатами "Опозиційної платформи - За життя" організували святкування Дня Молоді в різних містах України. Відзначається, що через карантинні обмеження не вдалося реалізувати всі заплановані заходи, проте частина з тих, що були організовані на свіжому повітрі, пройшли успішно.