Академія економічних наук України закликала Зеленського відповісти на лист Медведчука

Голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат Віктор Медведчук Фото:"Опозиційна платформа - За життя"

Перший віцепрезидент Академії економічних наук України Анатолій Пешко закликав президента Володимира Зеленського відповісти на лист голови політради партії "Опозиційна платформа - За життя", народного депутата Віктора Медведчука. Текст звернення Громадської організації "Академія економічних наук України" з’явився в розпорядженні ІА ZIK.

"Звернення голови політради партії "Опозиційна платформа - За життя" Медведчука В.В, адресоване вам від 16.06.2020 року, викликало чималий резонанс в українському суспільстві, як серед людей робочих професій, так і інтелігенції. 75% виборців голосували на виборах за вас в надії, що ви зупините братовбивчу війну на Сході України і повернете непідконтрольні території Донбасу до складу України мирним шляхом - без насильства і застосування зброї. Це саме той виклик, на який не зміг піти ваш попередник, пан Порошенко П. О., якого теж обрали з надією на негайне мирне розв'язання збройного конфлікту на Донбасі. Однак, на сьогоднішній день в Донецьких та Луганських областях продовжують гинути і отримувати поранення як військові, так і мирні мешканці. Ця війна забирає майже 20% бюджету України і не дає можливості для економічного та соціального зростання нашої держави. Це перша ключова проблема України", - наголошується в ньому.

У зв'язку із цим Анатолій Пешко просить главу держави підтримати ініціативу народного депутата Віктора Медведчука з метою встановлення миру на Донбасі шляхом реалізації Мінських угод №2.

Також Академія економічних наук України закликає президента прислухатися до голови політради партії "Опозиційна платформа - За життя" і "не виконувати деструктивні установки представників МВФ, Світового банку та інших західних структур", які стосуються підвищення житлово-комунальних тарифів для населення.

Крім того, Анатолій Пешко закликає Зеленського взяти до уваги поради народного депутата Віктора Медведчука і в питанні припинення примусової українізації, яка негативно позначається на загальній атмосфері психо-емоційного стану всього українського суспільства.

При цьому наголошується, що викладене звернення Академії економічних наук України до президента підтримують також ГО "Промислова-аграрна рада України "Суспільство", ГО "Захистимо народ та землі України", та ін.

Фото з відкритих джерел

Як повідомлялося, "Опозиційна платформа - За життя" наполягає, щоб президент Володимир Зеленський публічно відреагував на лист, який йому написав Віктор Медведчук.

Нагадаємо, у листі Зеленському Медведчук закликав главу держави прийняти реальність, в якій він існує.

"Президент повинен прийняти реальність, в якій він існує, ‒ ту Україну, про яку Ви дізналися, бути може, навіть більше, ніж хотіли, її проблеми і труднощі, бажання й очікування. Але це неминуче доведеться зробити, якщо Ви хочете будувати Україну, а не робити вигляд, що будуєте її, покращувати життя людей, а не "проводити реформи".

Якщо Ви хочете зробити Україну успішною країною, то Вам варто почати з себе. А бути успішним для Президента не означає йти шляхом концентрації своєї влади, як це робили і Ющенко, і Янукович, і Порошенко", - підкреслив у листі Медведчук.