live

Агію Загребельську звинуватили в спробі заморозити дорожнє будівництво, – ЗМІ

Будівництво дороги. Фото: Скакодуб Андрій/УНІАН

Колишня державна уповноважена Антимонопольного комітету України (АМКУ) Агія Загребельская виступає проти нової методики проведення тендерних закупівель дорожніх будівельних робіт, оскільки представляє інтереси відомого "тендерного троля" Араика Амирханяна. Про це повідомляє видання "Економічні новини".

Журналісти написали, що для мінімізації ризиків затягування тендерних процедур, скасування торгів з-за надуманих скарг та інших перешкод, "Укравтодор" розробив проект типової тендерної документації. "У ній будуть уніфіковані вимоги до підрядників, пакет документів для учасників торгів буде максимально стандартизований, не залишиться місця для "заточок" замовників (специфічних умов, які можуть виконати тільки окремі "правильні" компанії)", - йдеться в матеріалі.

При цьому підвищаться вимоги до досвіду роботи, наявності техніки та кваліфікованих кадрів. І чим складніше буде категорія робіт, тим жорсткішими будуть умови кредитування. Поява нової методики викликала значний опір з боку невеликих будівельних компаній, які фактично будуть відрізані від "великих" тендерів через відсутність досвіду, фінансової подушки безпеки та техніки. Очолює протест Всеукраїнська дорожня асоціація та її керівник Артем Гриненко.

Однак спостерігачі вважають, що одним з ключових натхненників протестів є не сам Гриненко, а що стоїть за Асоціацією скандальний дорожній будівельник і відомий "тендерний троль" Араїк Амірханян, якого безліч разів звинувачували у відмиванні грошей та фінансуванні тероризму та поваленні конституційного ладу і шахрайстві. Його особисто навіть затримувала Служба безпеки України.

"Один із "секретів успіху" Амірханяна – масоване оскарження будь-яких програних торгів та "свої люди" в Антимонопольному комітеті – останній інстанції, в якій оскаржуються результати тендерів. Скарги розглядають постійні колегії, до складу яких довгий час входила держуповноважений АМКУ Агія Загребельская. Компанії Амірханяна "Полтавабудцентр" і "Миколаївбудцентр" тільки за період 2018-2019 років направили в АМКУ більше 500 скарг, 80% яких були задоволені", - йдеться в статті.

За даними видання, одними лише зусиллями ПП "Полтавабудцентр" було заблоковано дорожнє будівництво на суму не менше 6 млрд гривень у Львівській, Полтавській, Херсонській, Хмельницькій, Одеській, Вінницькій, Дніпропетровській, Закарпатській, Харківській, Кіровоградській, Сумській областях. А ТОВ "Николаевбудцентр" в одній лише Полтавській області зуміло заблокувати 4 тендери відразу на 2,5 млрд гривень.

"Не дивно, що саме Агія Загребельская, яка сьогодні є співзасновницею організації "Ліга антитраста", однією з перших підтримала побоювання Артема Гриненко, назвавши оновлену методику "Укравтодору" картелізацією. На її думку, на ринку залишиться лише 5 крупних компаній, майже сотня інших будуть змушені його залишити", - йдеться в матеріалі.

При цьому журналісти вказали на маніпулятивний характер такого твердження. "По-перше, жорсткість умов торкнеться тільки тендерів на національні "складні траси. 22 млрд гривень, які місцеві бюджети виділять на будівництво та ремонт регіональних доріг – ніхто не відміняв, там можна працювати і набиратися досвіду. Тобто без шматка хліба ніхто не залишиться. По-друге, лідерів ринку, які здатні реалізувати масштабні проекти та мінімізувати ризики гарантованих випадків – набагато більше, ніж п'ять. Серед них, в тому числі, і невеликі компанії, які просто об'єднали досвід, людські ресурси та техніку", - підсумувало видання.

Loading...