live

Agora Vox: Медведчук є одним з перших, хто передбачив провал у політиці нової української влади

Голова політради партії Віктор Медведчук "Опозиційна платформа - За життя"

Французькі ЗМІ вважають, що прогноз політика про некомпетентність нинішньої влади втілився в реальність

Голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя" Віктор Медведчук є першим державним діячем, який визначив провальну політику нового українського уряду на чолі з прем'єр-міністром Гончаруком, упевнені аналітики одного з найбільших французьких ЗМІ Agora Vox.

Як відзначають експерти, прогноз Віктора Медведчука про некомпетентність нинішньої влади, що веде країну до краху її економіки, втілився в реальність.

"Віктор Медведчук, депутат від української опозиції, дав дуже довге інтерв'ю кільком ЗМІ, включаючи "112 Україна", NewsOne, ZIK і "Інтер", в якому він прокоментував відсутність прогресу у застосуванні Мінських угод, а також провальну внутрішню політику уряду Володимира Зеленського, яку він вважає некомпетентною і такою, що веде країну до краху її економіки", – йдеться у повідомленні.

У виданні також підкреслили, що якщо офіційний Київ має намір встановити мир в Україні, Зеленський та його команда зобов'язані звернути увагу на поради народного депутата України Віктора Медведчука, спрямовані на припинення бойових дій на Донбасі та покращення життя українських громадян.

"Український уряд, схоже, не розуміє простої істини, про яку заявив Віктор Медведчук в інтерв'ю, яке він дав кільком українським ЗМІ. І правда в тому, що єдиною альтернативою Мінським угодам, підписаним п'ять років тому, є перманентна втрата Донбасу та його населення для України", – додали в Agora Vox.

Нагадаємо, голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя" Віктор Медведчук заявив, що команда уряду Гончарука – це команда непрофесіоналів, що веде країну до краху економічної та соціальної сфер Української держави.

Віктор Медведчук також неодноразово заявляв, що нова українська влада не зможе реалізувати поставлені стратегічні цілі через непридатні засоби, якими є команда оточення Зеленського та нового уряду Гончарука.

Loading...