Абсолютний хаос в Одеській облраді: Яке право говорити про демократичний вибір має влада після нападу на нардепів? – Плачкова

Народна депутатка Тетяна Плачкова Фото:"Опозиційна платформа - За життя"

Народна депутатка наголосила на необхідності відстоювати права жителів Одеської області, які зробили свій вибір

Депутатів партії "За майбутнє", яка отримала 10 мандатів, сьогодні фактично не впустили до сесійної зали Одеської обласної ради. Натомість голова обласної ТВК намагається провести сесію без кворуму і без реєстрації. Це абсолютний хаос і беззаконня.

Про це під час брифінгу в Одесі, який транслювали в ефірі на телеканалі ZIK, заявила народна депутатка України (фракція "Опозиційна платформа – За життя") Тетяна Плачкова.

Народна депутатка прокоментувала події в Одеській обласній раді, де сьогодні, нагадаємо, представники партії "Опозиційна платформа – За життя" та партії "За майбутнє" блокували відкриття сесії Одеської облради через саботаж ТВК і де сталися сутички. Тетяна Плачкова звернулася до президента України Володимира Зеленського, поцікавившись, що, якщо в Україні у такий спосіб призначають голів обласних рад, то про яку їх легітимність може йти мова?

Новини за темою: Такого цинізму і свавілля ще не було! – Депутат Гіганов про події в Одеській облраді

"Коли ви змушуєте (не ви особисто, а той, хто від вас це робить, хтось же це робить?) силовим шляхом захоплювати президію, виводити людей, нападати на народних депутатів, як ви після цього маєте право говорити про демократичний вибір? Сьогодні ми тут відстоюємо саме права жителів Одеської області, які зробили свій вибір. Першою партією була партія "Опозиційна платформа – За життя", друга, третя і, в тому числі партія "За майбутнє", яка отримала 10 мандатів, які сьогодні фактично не впустили до сесійної зали. Замість того, щоб зібратися на комісії та, дійсно, зібрати кворум і привести всіх депутатів до присяги, голова обласної комісії займається тим, що він намагається провести сесію без кворуму, намагається провести сесію без реєстрації. Тут абсолютний хаос і беззаконня!" – наголосила Тетяна Плачкова.

Новини за темою: "Опозиційна платформа - За життя": Вимагаємо притягнення до кримінальної відповідальності винних у нападі на нардепа Плачкову в Одеській облраді та відсторонення Гриневецького на період розслідування

Народна депутатка звернулася до членів Центральної виборчої комісії із закликом звернути увагу на діяльність Одеської обласної ТВК та її голови, адже замість того, щоб зареєструвати депутатів, сесію облради намагаються провести силовим шляхом.

Як повідомляли, під час сутичок в Одеській обласній раді постраждала народна депутатка України (фракція "Опозиційна платформа – За життя") Тетяна Плачкова. У неї підозра на перелом руки.

Читайте також: "Опозиційна платформа – За життя": Порошенко і Зеленський об'єднуються в міськраді Одеси".