Абсолютно не розумію і не сприймаю нападок: Саакашвілі заступився за Гордона після скандального інтерв'ю з Гіркіним

Міхеіл Саакашвілі 

Думская

Саакашвілі назвав всі закиди на адресу журналіста "відлунням совкового минулого"

Абсолютно не розумію і не сприймаю напади на журналіста Дмитра Гордона через інтерв'ю з Ігорем Гіркіним. Про це повідомив голова Нацради реформ Міхеіл Саакашвілі у Facebook.

"Абсолютно не розумію і не сприймаю нападок на Дмитра Гордона через інтерв'ю з відомим ворогом України... Це професійний обов'язок журналіста - розмовляти зі всякого роду людьми, в тому числі з тими, хто нам абсолютно не прийнятний", - зазначив Саакашвілі.

Голова Нацради реформ назвав всі закиди на адресу журналіста "відлунням совкового минулого", оскільки в сучасному світі журналістам необхідно ставити питання найнеприємнішим людям, щоб суспільство отримало відповіді.

"В цьому ефірі Гіркін дав прямі свідчення проти себе, проти Путіна, проти Російської Федерації і її спецслужб, які, як мінімум, будуть добре використані при отриманні рішення міжнародного суду ООН у справі про анексію Криму й агресії Росії на Донбасі. Хоча б заради цього варто було брати це інтерв'ю", - додав Саакашвілі.

Новини за темою: Катастрофа МН17: Гіркін не визнав пред’явлені йому звинувачення

Нагадаємо, напередодні відомий український журналіст Дмитро Гордон взяв інтерв'ю у колишнього ватажка незаконних збройних формувань на Донбасі Ігоря Гіркіна. У СБУ заявили, що обов'язково його вивчать.Loading...