Абромавічус розповів, чи планує "Укроборонпром" приватизацію заводу "Антонов"

Айварас Абромавічус Фото з відкритих джерел

За його словами, той факт, що завод "Антонов" вже 3-4 роки нічого не виробляє, є наслідком того, що в літаках 60% комплектуючих були російськими

Гендиректор концерну "Укроборонпром" Айварас Абромавічус заперечив приватизацію заводу "Антонов".

Про це він сказав під час брифінгу, передає Інтерфакс-Україна. 

"Зараз ніяких планів щодо приватизації "Антонова" немає", - зазначив Абромавічус.

Він додав, що під час численних зустрічей з потенційними інвесторами він жодного разу не почув конкретної пропозиції або зацікавленості в купівлі цього підприємства.

Новини за темою: "Укроборонпром" в 2-3 рази переплачував за російські комплектуючі, - СБУ

Також гендиректор "Укроборонпрому" зауважив, що завод "Антонов" тривалий час нічого не виробляє через те, що 60% комплектуючих були російськими.

"Найскладніше імпортозаміщення проходить в авіаційній галузі, як вам це відомо. Але літак Ан-178 буде з мінімальною кількістю російських комплектуючих, тобто це буде західне, це буде українське, це буде інше обладнання. Процес триває, це дуже складний процес", - пояснив він.

Як повідомлялося раніше, генеральний директор державного підприємства "Антонов" Олександр Донець задекларував за грудень минулого року 1,2 млн грн зарплати і це перевищило розмір зарплати Трампа.

Новини за темою: Директора одного із заводів "Укроборонпрому" затримали під час одержання хабара у розмірі 5 тис доларів

Також зазначалося, що різні правоохоронні органи проводять слідство у майже 600 кримінальних проваджень щодо зловживань колишніх працівників "Укроборонпрому" та підприємств, які входять до його складу.