"24 години на добу": Зеленський розповів про консультації для заповнення вакансій в уряді

president.gov.ua

"5-6 принципових позицій будуть закриті обов’язково"

Нині тривають консультації із багатьма людьми щодо заповнення вакантних місць у Кабінеті міністрів України.

Про це під час брифінгу під час робочої поїздки до Полтавської області, який транслював телеканал ZIK, заявив президент України Володимир Зеленський.

У президента поцікавилися, коли будуть заповнені вакантні місця у Кабінеті міністрів України.

"Вакантні місця – я думаю, що це питання, перш за все, до прем’єр-міністра. Ми будемо з ним спілкуватися. Я теж під контролем тримаю цю ситуацію. Ідуть консультації. Дуже багато людей... 24 години на добу ми багато днів проводили з різними людьми, які працюють в Україні, чи українці, які працюють десь за кордоном. Бачимо людей різних, спілкуємося. Хочеться бачити їхнє, вибачте за тавтологію, бачення. Тому, я думаю, потрібна виважена позиція з приводу таких важливих пріоритетних міністерств – кожне міністерство пріоритетне, але з приводу економіки, з приводу першого віце-прем’єра, якого у нас не було", – заявив президент.

Новини за темою: Зеленський призначив очільника Міноборони: Єрмак реалізовує проєкт примирення України з РФ на Донбасі?

Володимир Зеленський продовжив: "Потім ми хочемо приділити увагу до промисловості і буде вирішувати та запропонує нову структуру прем’єр-міністр. І що це буде – окремий віце-прем’єр з промисловості України чи будувати нове міністерство? Я не знаю, чи вистачить у нього терпіння, тому що повністю збудувати нове міністерство, знаєте, це від 5 до 9 місяців. А ви бачите, який терпець в українців? Вони не хочуть чекати жодного дня. Тому буде спокійна виважена позиція. Я знаю, що там 5-6 принципових позицій закриються обов’язково".

Нагадаємо, Верховна Рада 4 березня на позачерговому засіданні 353 голосами "за" відправила у відставку прем’єр-міністра України Олексія Гончарука.

Новим прем’єр-міністром України став Денис Шмигаль.

Верховна Рада України 277 голосами проголосувала за новий склад Кабінету Міністрів на чолі з Денисом Шмигалем.

Читайте також: "Парламент відправив уряд Гончарука у відставку: Кого призначать в оновлений склад Кабміну?"Loading...