Новини » Львів Читать эту новость на русском

Жодного нерозумного рішення Львів приймати не буде: Садовий виступив проти запровадження "карантину вихідного дня"

Мер Львова Андрій Садовий Фото з відкритих джерел

За словами мера Львова, наразі не можна говорити про повний локдаун

Міський голова Львова Андрій Садовий виступив проти введення в Україні "карантину вихідного дня" та заявив, що у Львові таке рішення уряду підтримувати не будуть. Про він повідомив під час мітингу підприємців, передає пресслужба Львівської міської ради.

За словами Садового, влада має спочатку виплатити людям компенсації. "Карантин вихідного дня", на мою думку, — це дурниця. Ми були, є і будемо разом з вами, жодного нерозумного рішення місто приймати не буде. Ми з вами повинні взяти на себе всі зобов’язання: ніяких бенкетів, ювілеїв чи весіль, але про повний локдаун не можна говорити. Якщо влада хоче робити якісь обмеження, то хай спочатку заплатить гроші людям, компенсації", – сказав міський голова.

Водночас очільник Львова зазначив, що місто за місяці карантину отримало лише 1 млн грн. "Я хочу подякувати всім львівським підприємцям. Тільки завдяки вам з перших місяців і до сьогодні ми отримали допомоги для наших лікарень близько 60 млн грн. Ці кошти дали ви, дала громада Львова. Міська влада переорієнтувала бюджет і ми додали ще 240 млн грн. За ці всі місяці місто отримало від держави лише 1 млн грн. Натомість влада забирає з місцевого бюджету 591 млн грн", – висловився Садовий.

Новини за темою: Якщо нічого не робити, то вже 10-15 грудня медична система не зможе прийняти жодну людину, - Шмигаль про карантин

Нагадаємо, сьогодні, 11 листопада, Кабінет міністрів України прийняв рішення про запровадження "карантину вихідного дня". Дія жорсткого карантину розпочнеться з суботи, 14 листопада.

Loading...