Земельні аукціони: 318 га пропонується у Львівській області для продажу права оренди у серпні

пресслужба Держгеокадастру у Львівській області

Фахівцями головного управління Держгеокадастру у Львівській області подано оголошення про проведення земельних торгів з продажу права оренди 40 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності (за межами населених пунктів) у серпні цього року, передає пресслужба відомства.

"Земельні аукціони в першу чергу спрямовані для допомоги громадам. Всі кошти за оренду щорічно надходять до місцевих бюджетів. Додатково інвестори не лише орендують землю, а й вкладають кошти в покращення якості цих ділянок, створюють нові робочі місця для місцевого населення, часто підтримують соціальні проєкти. А через це сприяють розвитку інфраструктури громад", – зазначає Андрій Кавецький, начальник головного управління Держгеокадастру у Львівській області.

Земельні аукціони з продажу прав оренди земельних ділянок с/г призначення державної власності заплановано на 18, 20, 26 та 27 серпня 2020 року. Загальна площа цих земельних ділянок – 318,4 га, стартова ціна лотів – 192,4 тис. грн.

Загалом, від початку 2020 року, продано право оренди 64-ох земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності (за межами населених пунктів). За результатами проведених торгів розмір орендної плати становить 1,2 млн грн, які надходитимуть до місцевих бюджетів щорічно.

Довідково:

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України "Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах".

З детальною інформацією про лоти можна ознайомитись на офіційному  сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у рубриці "Земельні аукціони".

Loading...