Взяв не той паспорт: Мер Львова Садовий не зміг проголосувати на виборах

Андрій Садовий разом з дружиною та сином біля виборчої дільниці Львівська міська рада

На дільницю також прийшла сім'я Садового

Мер Львова Андрій Садовий не зміг проголосувати на виборчій дільниці, оскільки надав комісії закордонний паспорт, а не паспорт громадянина України. Про це повідомляє пресслужба Львівської міської ради

"Дякую всім львів'янам, які сьогодні прийшли проголосувати. Ми прийшли нашою родиною. Але я не зміг знайти свій український паспорт вдома, взяв закордонний, і дівчата зробили зауваження, що тільки за наявності українського паспорта можна проголосувати", - розповів Садовий.

Окрім цього, мер подякував членам комісії за пильність і розповів, що повернеться додому і буде шукати потрібний паспорт. 

Новини за темою: Явка на місцевих виборах станом на 12:00 становить 13,5%, - "ОПОРА"

Слід зауважити, що попри застереження не брати з собою дітей, на виборчу дільницю № 461949 на вул. Миколи Некрасова, 59, Садовий прийшов разом із дружиною, тещею та молодшим сином.  Як пояснило подружжя, синові вдома самому нудно, а лишити його не було з ким.

Також міський голова розповів, що станом на 13:00 явка виборців становить 13−14%, що приблизно на 5% менше, ніж на цей час під час минулих виборів. 

Новини за темою: У Львові фіксують випадки видачі бюлетенів без печатки

Нагадаємо, раніше участь у голосуванні на місцевих виборах України 25 жовтня взяли президент України Володимир Зеленський разом з дружиною Оленою.

Однак, коли президент з дружиною йшли до виборчої дільниці, вибігла активістка Femen, вона задерла спідницю червоного кольору з написом Zexist на подолі і показала лобкову частину в зеленці .

 

 

 Loading...