live

Веремчук: Те, що п'ять депутатів покинули фракцію "Самопоміч", говорить про великі проблеми Садового не тільки всередині політсили, але й у Львові

Валерій Веремчук. Фото: Роман Балук/ZIK

Голова фракції "Народний контроль" Львівської міськради Валерій Веремчук прокоментував заяву депутатів "Самопомочі" про вихід з фракції. Про це він повідомив в ефірі телеканалу NEWSONE.

"Я, як і всі мої колеги, почув заяву депутатів. Це не "рядові депутати". Тарас Кльофа — військовий хірург, який з початку військових дій працював на фронті, також є успішні менеджери, люди, які працюють з цими депутатами. Вони заявили свою принципову незгоду з тим, як працює партія "Самопоміч". Вони не мали можливості реалізувати ті плани, стратегії та обіцянки, які давали жителям Львова. Тому вони заявили про своє рішення вийти з фракції і далі працювати як позафракційні", - заявив Веремчук.

Він зазначив, що йому не відомо, що там відбувається всередині фракції.

"Те, що ці п'ять депутатів, які успішні, авторитетні, знакові, покинули фракцію, це говорить про великі проблеми у Садового, і не тільки фракції, а й у місті", - підсумував голова фракції.

Loading...