Новини » Львів Читать эту новость на русском

У ТВК Львова утворилися черги з представників дільниць, які хочуть передати бюлетені і протоколи. Фото

Черги утворилися навіть попри те, що явка у Львові попередньо становить менш ніж 40%

Черги у ТВК Львова RFE/RL

У міській Територіальній виборчій комісії Львова утворились черги з представників дільниць, яким потрібно здати бюлетені та протоколи, попри те, що явка у Львові попередньо становить менш ніж 40%. Про це повідомляє "Радіо Свобода".

За даними громадянської мережі "Опора", це найнижча явка виборців за історію місцевих виборів у регіоні за роки незалежної України. У 2015 році на дільниці прийшли понад 55% виборців.

Під час голосування у Львівській області та у Львові не було виявлено спостерігачами "Опори" і Комітету виборців України системних і масштабних порушень, які могли б вплинути на результат голосування.
 
На Львівщині працювали 15 спеціальних дільниць у лікарнях, але члени ДВК боялись йти в палати до хворих, не приходили і до хворих у помешкання.

Черги у ТВК Львова RFE/RL

За даними соціологічних опитувань, у Львові відбудеться другий тур виборів міського голови. У міськраду проходять "Європейська солідарність", "Самопоміч", "Голос".

Черги у ТВК Львова RFE/RL

Новини за темою: Взяв не той паспорт: Мер Львова Садовий не зміг проголосувати на виборах

Нагадаємо, за результатами екзит-полу, у Львові до другого туру виборів міського голови проходять чинний мер Андрій Садовий (38% голосів) та кандидат Олег Синютка (28% голосів).Loading...