live

У Львові з конфіскату алкоголю зроблять дезінфектор

Очікується отримати близько 7-8 тонн дезінфікуючого засобу

Близько 20 тонн конфіскованого спиртного спрямують на вироблення 7-8 тонн дезінфектору. Про це "Форпосту" повідомив начальник Західного міжрегіонального управління міністерства юстиції Юрій Добош.

"У нас є 20 тонн конфіскованих алкогольних напоїв, які, в умовах пандемії і розвитку вірусу COVID-19, ми будемо спрямовувати не на знищення, а на переробку, щоб на виході ми отримали дезінфектори. За різними підрахунками вийде близько 7-8 тонн засобу", – розповів він.

Окрім того, Добош зазначив, що перероблятимуть продукт на базі "Укрспирту".

"Цього тижня ми зробили вже додатковий забір зразків і отримаємо інформацію стосовно комерційної доцільності переробки. Відтак будемо спрямовувати свої дії на те, щоб ми перевезли сировину на виробничі потужності ДП "Укрспирт", – сказав Добош.

Також чиновник додав, що є й незгідні із такими спробами переробки спиртного.

"Зіткнулись із ситуацією, коли не усі були задоволені такою ініціативою про переробку алкогольних напоїв. Є конкретні запитання до конкретних людей, будемо в робочому режимі їх вирішувати. Коли ми разом з паном міністром Денисом Малюською утилізовували на той час найбільшу конфісковану партію алкогольних напоїв – ми дали чіткий і не двозначний меседж всім зацікавленим особам, які в той чи інший спосіб наживалися на тих всіх історіях", – підсумував Добош.

Loading...