У Львові врятували дівчинку з рідкісним ускладненням після коронавірусу

У дитини був діагностований синдром Кавасакі

Фото з відкритих джерел

Шестирічну дівчинку з Самбора Львівської області, в якої діагностували синдром Кавасакі після коронавірусу, виписали з лікарні. Про це повідомляє Leopolis.news із посиланням на лікаря-анестезіолога Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру Тараса Борачо.

Зазначається, що шестирічна дитина вже перебуває вдома. За словами Борачо, критичними були перші три доби, оскільки лікарі готували протокольне лікування та налагоджували внутрішньовенну підтримку серця і тиску. Через тиждень перебування реанімації, дівчинку перевели в педіатричне відділення.

Лікар відмітив, що стан дівчинки нормальний. Відомо, що хвороба не передається іншим людям, але, якщо вчасно її не виявити, то можуть виникнути ускладнення: ураження артерій серця. Борачо розповів, що дитині на 10-й день хвороби було проведено ЕХО КГ і цих уражень не було виявлено. Але медики наголошують, що в подальшому потрібні обов’язкові періодичні обстеження.

Новини за темою: У Львові через коронавірус закрили ще два дитячі садочки

Нагадаємо, нещодавно у дівчинки з Самбора Львівської області зареєстрували перший в Україні випадок дитячого запального синдрому Кавасакі, пов'язаного із зараженням COVID-19. За оцінками медиків, дитина два-три тижні тому безсимптомно перехворіла на коронавірус, але батьки навіть не підозрювали, що в неї був COVID-19.

Loading...