У Львові урочисто підняли Державний прапор України

Піднімали прапор військовослужбовці Національної академії сухопутних військ

У Львові біля будівлі облдержадміністрації провели урочисту церемонію підняття Державного прапора України. Про це повідомила пресслужба Львівської ОДА.

Зазначається, що прапор України урочисто підняла почесна варта з Національної академії сухопутних військ імені Петра Сагайдачного. В церемонії взяли участь представники Львівської ОДА, керівництво міста та військовослужбовці.

За словами голови Львівської ОДА Максима Козицького, він вірить, що прапор України незабаром замайорить над звільненим Донбасом і Кримом. "Наш стяг – символ нашої соборності і незалежності – зміцнює нашу віру в мирне безкрає небо, у розквіт нашого щедрого, працелюбного краю. Наш Прапор багато століть вів українців до незалежності, під цим знаменом боролись і помирали найкращі сини і дочки України. Боротьба триває", – заявив очільник області.

Новини за темою: У Києві офіційно підняли найбільший прапор України

Нагадаємо, сьогодні, 23 серпня, президент України Володимир Зеленський привітав українців із Днем Державного прапора. Очільник держави закликав громадян долучитися до святкування та вивісити прапори з балконів.

Loading...