У Львові псевдосвященники розгорнули незаконне будівництво церкви на території "Високого замку"

Чоловікам вже вдалося залити фундамент

Псевдосвященники намагалися побудувати церкву у львівському парку "Високий замок" Євген Бойко / Facebook

У львівському парку "Високий замок" двоє чоловіків, які представилися священнослужителями, намагалися незаконно побудувати церкву. Про це повідомляє портал ZAXID.NET.

За попередньою інформацією, будівництво велося без дозвільних документів більше двох тижнів, переважно вночі і у вихідні дні. Чоловікам вдалося залити фундамент і облаштувати намет. На прохання співробітників парку покинути територію зі своїми речами вони ніяк не реагували.

Пізніше в справу втрутився керівник адміністрації Львівської міської ради Євген Бойко. На сторінці у Facebook він розповів, що псевдосвященники - "єпископ" Михайло Коваль та "піддиякон" Михайло - відносяться до ніде не зареєстрованої конфесії "Єдиної Соборної і Апостольської церкви УГКЦ", а церкву будують на основі архівних документів, але показати їх не змогли. 

Синкел у справах монашества Львівської архиєпархії УГКЦ о. Юстин (Бойко) також заявив, що "єпископ" Михайло і його помічник не мають ніякого відношення до УГКЦ.

Вранці 16 липня працівники парку з допомогою спеціальної техніки розчистили територію незаконного будівництва, засипали її ґрунтом і зрівняли. Жодних слідів будь-якого будівництва на місці не залишилося. У момент демонтажу фундаменту церкви на місці події не було ні псевдоєпископа, ні його помічника.

Новини за темою: Міст з нізвідки і в нікуди: Бистряков пояснив, що влада недоговорює про будівництво Подільсько-Воскресенського мосту

Раніше у Львівській області спіймали священника, який організував масштабну торгівлю зброєю.

Loading...