У Львові провели 250 українських миротворців, які відправляться в Конго

Військовослужбовці вже пройшли двотижневу обсервацію із проведенням щеплень і ПЛР-тестів

У Львові провели військовослужбовців чергової ротації вертолітного загону, які відправляться в Демократичну Республіку Конго виконувати завдання ООН. Про це повідомила пресслужба Сухопутних військ ЗСУ у Фейсбук.

Зазначається, що українці виконуватимуть завдання з підтримки миру та безпеки. Напередодні відряджання майбутні миротворці пройшли двотижневу обсервацію, під час якої їм провели щеплення та ПЛР-тести.

Як повідомляють у ЗСУ, захід пройшов у Львівському аеропорту й розпочався з хвилини мовчання за загиблими в авіакатастрофі курсантами Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба та членами екіпажу літака АН-26.

Командир бригади армійської авіації Павло Бардаков й начальник штабу вертолітного загону Андрій Капустинський побажали успіхів українським військовослужбовцям у миротворчій місії. "Я впевнений у вашому високому професіоналізмі, адже військовослужбовці нашого загону 100 відсотків виконували завдання в антитерористичній операції та в районі операції Об’єднаних сил", – сказав начальник штабу.

Відомо, що 18-й окремий вертолітний загін ЗС України виконує завдання у складі Місії ООН у Конго з 1 грудня 2012 року. Українські військовослужбовці несуть бойове чергування на аеродромах, здійснюють пошуково-рятувальні операції, розвідку, супровід вертольотів місії ООН тощо.

Новини за темою: У Конго обвалилася шахта, де видобували золото: загинули понад 50 осіб

Нагадаємо, нещодавно в Конго розпочався одинадцятий спалах хвороби, викликаної вірусом Ебола. Загальна кількість хворих перевищила сотню осіб, серед яких 48 померли.

Loading...