live
Новини » Львів Читать эту новость на русском

У Львові експрес-тести трьох водіїв автобусів показали позитивний результат

Загалом було проведено тестування 100 особам

У Львові під час перевірки водіїв АТП № 1 експрес-тести на виявлення коронавірусу COVID-19 у трьох чоловіків дали позитивний результат. Про це повідомляє пресслужба Львівської міської ради. 

За словами директора ЛК АТП № 1 Ореста Хамули, 100 водіям автобусів було проведено експрес-тести на наявність антитіл до коронавірусу SARS-COV-2. За результатами у трьох водіїв зафіксовано підозру на коронавірус, у них додатково відібрано матеріали для проведення аналізу методом ПЛР, результати будуть відомі протягом трьох днів.

"Водії, у яких експрес-тести дали позитивні результати, з початку року за кордоном не перебували, та не мають жодних симптомів хвороби. Їх скеровано на самоізоляцію. Також експрес-тести провели 6 водіям, диспетчерам і касирам, які контактували з цими водіями. У них результати тестів негативні", - зазначив Орест Хамула і додав, що завтра заплановано протестувати ще 100 водіїв.

Нагадаємо, напередодні у Львові результати масового експрес-тестування показали два випадки інфікування коронавірусом, один з яких у водійки трамваю.

Loading...