live

У Львові двох людей, які повернулися з Китаю, госпіталізували в інфекційну лікарню

Фото з відкритих джерел

Станом на сьогодні, стан цих осіб є близьким до задовільного, у них – лише легкі катаральні явища

У Львові двох людей, які повернулись з Китаю з респіраторними симптомами, госпіталізували в інфекційну лікарню.  Про це повідомив т.в.о. директора департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Андрій Васько під час брифінгу щодо ситуації із захворюваністю на грип та коронавірус, повідомляє пресслужба ЛОДА.

"Станом на сьогодні, є дві особи, які повернулися з Китаю. У них виявили легкі катаральні явища, тобто ознаки ГРЗ (гострих респіраторних захворювань). Вони повернулися з не визначених зоною епідеміологічної небезпеки провінцій. Були госпіталізовані бригадами екстреної медичної допомоги у Львівську обласну інфекційну клінічну лікарню", – розповів т.в.о. директора департаменту.

Новини за темою: Вбивчий коронавірус: ВООЗ закликала країни посилено готуватися до протидії

За його словами, були проведені експрес-тести на грип, які є негативними. Інші проби та аналізи були відібрані у пацієнтів та надіслані в Центр громадського здоров’я МОЗ України.

Відтак, станом на сьогодні, стан цих двох осіб є близьким до задовільного, у них – лише легкі катаральні явища.

"До осіб, які можуть бути потенційно небезпечними з точки зору поширення коронавірусу, належать особи, які повернулися з визначеної провінції Ухань в Китаї і мають катаральні явища, або ж особи, які контактували з людьми з підтвердженими випадками захворювання на коронавірус і мають грипоподібні симптоми", – зазначив Васько.

Новини за темою: У Британії зафіксували перші випадки коронавірусу

Він додав, що у разі необхідності, у Львівській обласній інфекційній клінічній лікарні є можливість забезпечення боксових палат з ізоляцією осіб чи пацієнтів із підозрою на коронавірус та інші небезпечні інфекційні захворювання.

Відтак, усі аналізи проводяться спільно інфекційною клінічною лікарнею та лабораторним центром МОЗ у Львівській області і при потребі скеровуються до Центру громадського здоров’я МОЗ України, звідки вони відправляються за кордон.

Новини за темою: Для розробки вакцини проти китайського коронавірусу знадобиться "понад рік", - Novartis

"У окремих випадках ми будемо вдаватися до допомоги міжнародних експертів, адже цей вірус є новим для нас і потребує більш ретельного дослідження", – резюмував Васько.

Нагадаємо, внаслідок поширення коронавірусу вже померли 212 осіб.

ВООЗ визнала спалах нового коронавірусу міжнародною надзвичайною ситуацією.

Кількість заражених коронавірусом з Китаю перевищила 9,5 тисяч людей.

Вчені припускають, що інфікованих китайським вірусом може бути понад 100 тис. осіб по всьому світу, адже цей вірус може мати м’яку форму. Носії такої форми можуть заражати інших, хоча у них самих вірус ще не виявили – він не встиг ще викликати жодних симптомів.

Loading...