Новини » Львів Читать эту новость на русском

У Львові двоє дітей опинилися в реанімації через укуси змій

Лікарі стабілізували стан дітей

Змія. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

У Львові в реанімації рятують життя двох дівчат, яких вкусили змії. Про це повідомив завідувач одного з відділень Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру Роман Собко в коментарі ZAXID.NET.

За словами лікаря, в реанімації перебувають шестирічна дитина з Червонограда та трирічна – з Дрогобича. "Старша дівчинка збирала ожину, й біля одного з кущів її вкусила гадюка, а менша дівчинка зустрілася зі змією прямо на дорозі. Одна поступила до нас 25 серпня, друга – 26 серпня. Обидві пацієнтки в реанімації, де їм надають відповідну допомогу", – зазначив Собко.

Водночас лікар додав, що реаніматологам вдалося стабілізувати стан дітей. Крім того, він повідомив, що цього року до центру госпіталізували доволі багато дітей з укусами змій, а деякі з них були в дуже важкому стані.

Новини за темою: На Львівщині 10-місячна дівчинка випала з балкона, дитина перебуває в комі

Нагадаємо, нещодавно в Одеській області підтвердили інфікування сибірською виразкою у чоловіка, який займався продажем тварин. Зазначається, що у хворого підвищилась температура тіла, на гомілці з'явився фурункул, який перейшов у виразку.

Loading...