У Львові анонсували, що впродовж дня призупинятимуть подачу тепла в будинки

Пресслужба Львіської міської ради

Опалювальний сезон в місті розпочався 16 жовтня

З огляду на потепління у Львові на день будуть призупиняти котельні, де є технічна можливість, а там, де такої можливості немає, котельні працюватимуть на мінімальному режимі.  Про це повідомляє пресслужба Львівської міської ради

Згідно з повідомленням, у мерії також зауважили, що мешканці можуть регулювати подачу теплової енергії безпосередньо в будинках. Такий крок дозволить не залежати від теплопостачальної організації, зменшити споживання теплової енергії і менше плати за опалення.

"Ми вже дали команду про мінімальну подачу теплоносія на денну пору доби. Також варто пам'ятати, що мешканці в своєму будинку можуть самостійно скручувати опалення. Все це на вибір мешканців. Зараз у нас дуже збалансований підхід, і ми входимо в опалювальний сезон легко і спокійно", - розповів мер Львова Андрій Садовий.

Водночас представники влади наголошують, що на ніч теплопостачання до будинків буде відновлено, оскільки в цей час буде холодніше.

Новини за темою: Уряд змінив порядок розрахунків за газ на початку опалювального сезону

За словами заступниці міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Ірина Маруняк, мешканці ОСББ, управляючих компаній можуть самі закривати засувки і не приймати тепло, адже у місті 98% будинків мають побудинкові прилади обліку.

Як зазначається, найпростіший спосіб регулювання подачі теплової енергії безпосередньо в будинках: відкрити або закрити подачу теплоносія на будинковому вводі. Слід зауважити, що часткове прикриття теплового лічильника (запірно-регулюючої арматури) не допускається.

Виконувати регулювання споживання теплової енергії повинна відповідальна особа призначена мешканцями будинку, найзручніше це робити в такий спосіб:

  • при підвищенні температури зовнішнього повітря вище +6… +8 градусів — повністю перекривається подача теплоносія на будинок (перекривається тепловий лічильник або запірно-регулююча арматура на подаючому трубопроводі вузла управління системою центрального опалення будинку);
  • при зниженні температури зовнішнього повітря нище +6… +8 градусів подача теплоносія відновлюється.

Новини за темою: Старт опалювального сезону під загрозою у 45 населених пунктах, - "Нафтогаз"

Нагадаємо, у четвер, 20 жовтня, у більшості областей України очікується потепління, температура повітря місцями складатиме до +20 градусів. Loading...